0

PRIMERA: Sosijedad sapleo Sevilju, Barselona odmakla

Objavljeno: 04.11.18 u 20:45

Barselona se najviše radovala posle večerašnjeg derbija odigranog na ‘Anoeti’ gde nije bilo golova u duelu Real Sosijedada i Sevilje.

Tim iz Andaluzije izgubio je korak za Barselonom. Sevilja je odigrala bez golova 0:0 portiv Sosijedada u San Sebastijanu. Bio je ovo veoma neinteresantan meč, bez pravih prilika i samo sa jednim poništenim golom. Postigao ga je Muriel 23. minutu, ali je posle VAR pregleda on poništen. Kasnije je imao šanu Banega, ali je Moja bio na mestu i odbranio.

Hueska je na svom terenu dočekala Hetafe i povela je golom Ečeite u 50. minutu. Bod Madriđanima doneo je veteran Molina u 91. minutu. Za domaći tim svih 90 minuta je branio Aleksandar Jovanović, dok je sa druge strane svih 90 minuta odigrao Nemanja Maksimović.