0

SERIJA A: Novi trijumf ‘stare dame’, majstorija Dibale (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.18 u 22:31

Fudbaleri Juventusa savladali su Kaljari na svom terenu.

Ekipa Masima Alegrija slavila je rezultatom 3:1, a do vođstva stigli su još u prvom minutu.

Nakon što je posle samo nekoliko desetina seknudi od starta meča dobio pas od Bentakura, Dibala je ‘promešao’ odbrambene fudbalere Kaljarija i potom postigao pogodak. Sredinom prvog poluvremena prednost ‘stare dame’ neutralisao je Žoao Pedro koji je natrčao na loptu u kaznenom prostoru.

Ipak nije dugo trajala radost gostujućih igrača, jer je nakon samo dva minuta igre od izjednačenja Filip Bradarić postigao autogol, a krajem prvog dela igre malo je nedostajalo da se i Kristijano Ronaldo upiše među strelce. Večerašnju pobedu Juventusa svojim golom u 87. minutu na asisenciju Ronalada postavio je Kvadrado.