0

KANDIDAT ZA GOL SEZONE: Ovo mora da se pogleda – ‘bomba’ Stanisavljevića iz slobodnjaka u pobedi Radničkog (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.18 u 20:14

Fudbaler tima iz Niša bio je strelac u današnjoj pobedi od 2:0 na gostovanju protiv Bačke.

Sem Aleksandra Stanisavljevića, pogodak za Radnički postigao je i Nermin Haskić.

Luka Micić je već u 2. minutu imao odličnu šansu za Bačku kada je promašio jedanaesterac, da bi potom u finišu prvog poluvremena u furiozna dva minuta Radnički praktično rešio ovu utakmicu. Prvo je Haskić bio strelac u 36. minutu, da bi u 38. usledila majstorija Stanisavljevića.

Stanisavljević je bio strelac direktnim udarcem iz slobodnjaka, mada daljina nije bila prevelika, sa oko 17 metara je izuzetno jakim udarcem od prečku fudbaler Nišlija matirao golmana Vasiljevića.

Zapratite najbolju sportsku Instagram stranicu – HOTSPORT.

(Izvor: YouTube/Backa Palanka info)