0

SERIJA A: Torino i Fiorentina otvorili uzbudljivo, pa ‘prespavali’ ostatak utakmice

Objavljeno: 27.10.18 u 22:33

Na Olimpiku su Torino i Fiorentina podelili bodove rezultatom 1:1.

Oba pogotka viđena su u početnoj fazi meča.

Jedva da je počeo 2. minut utakmice kada je Marko Benasi doneo prednost gostujućem timu. Nakon centaršuta igrača Fiorentine, Lorenco De Silvestri je reagovao nespretno i butinom loptu dodao do Benasija koji je ostao sam pred golmanom Torina na svega par metara. Fudbaler Viole je šutirao iz prve i doneo vođstvo svom timu.

Desetak minuta kasnije je došlo do izjednačenja, i to golom koji je pripisan golmanu Fiorentine, Albanu Lafontu. Nigerijac Ola Aina je ispred sebe imao Nikolu Milenkovića, ali je uspeo da šutne nakon što je pomerio loptu. Nakon udarca, lopta je otišla pravo u stativu gola Fiorentine, i odbila se u leđa golmana Lafonta nakon čega je odskočila u mrežu gostiju za 1:1.