0

PLS: Šestica TSC-a, pred Pazarom teška borba za opstanak

Objavljeno: 26.10.18 u 19:18

Prvi meč 13. kola Prve lige Srbije doneo je izuzetno ubedljivu pobedu TSC-a iz Bačke Topole nad gostima iz Novog Pazara, čak 6:0.

Domaći sastav, koji svoje mečeve igra u Senti zbog renoviranja terena, je posle prvog poluvremena imao ogromih 4:0.

Poveli su preko Galića u 12, potom je golom Milićevića u 21. prednost duplirana, da bi Šinković u 27. i Silađi četiri minuta pre pauze doneli ogromnih 4:0.

U drugom delu još jednom se u strelce upisao Milićević, a konačnih 6:0 postavio je Bastajić u 71. minutu.

TSC je ovom pobedom došao do petog mesta na tabeli sa 21 bodom, a Novi Pazar ima tek pet osvojenih bodova iz 13 utakmica, pa je sve izvesnije da ih na kraju sezone očekuje selidba u niži rang takmičenja.