0
Evrokup

PODRŠKA ZVEZDI U ITALIJI: Delije u Breši ne mare za Liverpul (FOTO)

Objavljeno: 24.10.18 u 21:38

Crvena zvezda je meč 4. kola Evrokupa protiv Breše počela furiozno, ali je ubrzo dozvolila domaćinu da se vrati, pa čak i preokrene do kraja prvog poluvremena.

Ako pitate većinu navijača Crvene zvezde, večeras je za njih događaj večeri utakmica fudbalske Lige šampiona protiv Liverpula na čuvenom ‘Enfildu’.

Ali, u isto vreme igra se i košarkaški meč Evrokupa protiv Breše u Italiji i crveno-beli takođe tamo imaju određenu podršku sa tribina.

Tako se iza jednog koša nalazi solidan broj zvezdaša, oni su se opredelili da večeras bodre košarkaše.

Inače, Zvezda je ovaj meč otvorila ogromnom serijom od 24:2, ali su drugu četvrtinu izgubili sa 24:7 i posle prvih 20 minuta igre rezultat je 39:38 za italijanski tim.