0

SLS: Remi Dinama i Bačke u Surdulici za kraj runde

Objavljeno: 21.10.18 u 18:01

Remijem od 1:1 u Vranju između Dinama i Bačke završeno je 12. kolo Superlige Srbije.

Meč na gradskom stadionu u Vranju počeo je prilično šokantno po domaćina, jer je Danijel Gašić već u drugom minutu postigao autogol i doneo gostima vođstvo.

Usledila je, očekivano, dominacija domaćeg tima, koji je što pre želeo izjednačenje, ali je do njega stigao tek u osmom minutu drugog poluvremena.

Crnogorski fudbaler u redovima Vranjanaca, Lazar Dokić, poravnao je rezultat i ispostavilo se, već tada postavio konačnih 1:1, budući da ni jedni ni drugi do kraja nisu uspeli da meč okrenu u svoju korist.

Dinamo je ostao poslednjeplasirani tim Superlige sa sedam osvojenih bodova, dok je Bačka sada na 10. poziciji sa ukupno 13 bodova.