SUPERLIGA KINE: Dalijan se ‘oporavio’ od Gvangžua, majstorija Janika Karaska

Objavljeno: 06.10.18 u 11:27

U prvom meču današnjeg programa Dalijan je rezultatom 3:1 pobedio Đangsu.

Napadač iz Zimbabvea Njaša Mušekvi bio je dvostruki strelac za domaći sastav.

Meč je počeo ranim vođstvom gostiju, pošto je nekadašnji štoper Liverpula i Milana, Gabrijel Paleta u 4. minutu doneo prednost Đangusu Suningu. Dalijan je zatim preuzeo inicijativu, a nakon nekoliko izglednih prilika do izjednačenja je došlo u 37. minutu prvim golom Mušekvija na utakmici.

Do preokreta Dalijan dolazi na prilično efektan način, prelepim pogotkom Janika Karaska u 68. minutu utakmice. Taj detalj kao da je dodatno poljuljao Đangsu koji je ispustio prednost, a Njaša Mušekvi je dokrajčio rivala na šest minuta do isteka regularnog toka za 3:1.