0

PREMIJER LIGA: Velika glupost Milivojevićevog saigrača i novi poraz Kristal Palasa (VIDEO)

Objavljeno: 01.10.18 u 23:05

U poslednjoj utakmici Premijer lige Bornmaut je savladao Kristal Palas na svom terenu rezultatom 2:1 (1:0).

Na jednom od najmanjih stadiona u Premijer ligi viđena je sjajna atmosfera jer su vatrene pristalice Kristal Palasa apsolutno parirale brojčano jačim domaćim navijačima.

Ali, prve su se radovale pristalice Burnmauta jer je mladi Bruks već u petom minutu postigao sjajan gol levom nogom.

Kao i obično, rani gol menja sve na terenu, pa je Kristal Palas preuzeo inicijativu, a domaći su se odlučili da iz kontranapada prete.

Izjednačenje je stiglo u 55. minutu, i to iz malog ofsajda u kom se našao strelac gola van Arnholt. Ali trebalo bi mu odati priznanje na načinu na koji je savladao Asmira Begovića.

Ipak, ni to nije bilo dovoljno timu Luke Milivojevića da izbegne poraz, jer je u samom finišu Mamadu Sako napravio prilično glup penal, a njega iskoristio Stanislas i tako doneo trijumf Burnmautu.