0

SUPERLIGA KINE: Revija golova i ubedljiva pobeda Đangsua nad Čangčunom (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.18 u 13:52

Fudbaleri Đangsu Suninga savladali su Čangčun Jatai sa 5:2 u prvom meču 24. kola kineske Superlige.

Već nakon pola sata Đangsu je imao dva gola prednosti, pošto su Sun Đi autogolom u 13. i Aleks Tešeira u 27. minutu tresli mrežu Čangčuna.

U drugom poluvremenu mrežu rivala zatresao je i Ksi Pengfei u 54, na 3:1 smanjio je Igalo sa penala u 68, a sedam minuta kasnije Ju Rui zaradio je drugi žuti karton, pa su gosti imali igrača više do kraja, što su golovima Edera u 78. i 88. minutu i iskoristili.

Drugi gol za Čangčun postigao je Jufeng u završnici meča.

(Youtube/Chinese Super League)

Superliga Kine, 24. kolo

Čangčun Jatai – Đangsu Suning 5:2 (0:2)
(Igalo 68 penal, Jufeng 90 – Sun Đi autogol 13, Tešeira 27, Ksi Pengfei 54, Eder 78, 88