0

PRIMERA: Valensija slavila na teškom gostovanju u San Sebastijanu

Objavljeno: 29.09.18 u 15:02

Valensija je u 7. kolu španske Primere stigla tek do prve pobede u novoj sezoni i to na jednom od najtežih gostovanja.

Valensija je posle 540 minuta zabeležila prvu pobedu. Real Sosijedad je pao na svojoj Anoeti 1:0.

Prva šansa na utakmici viđena je u 36. minutu i pao je gol. Rus Čerišjev je ubacio loptu u ‘peterac’, a Gameiro je zakucao u gol 1:0. Do kraja prvog dela utakmice Elustondo je imao šansu, ali je Neto bio siguran na golu.

Real Sosijedad je najbliži golu bio u 67. minutu kada je Latore oboren u kaznenom prostoru ‘slepih miševa’, a Mancano pokazao na penal. Viljam Žoze je šutirao, ali je Neto odbranio jedanaesterac i sačuvao tri boda Valensiji.