FOTO screenshot

PRIMERA: Dmitrović nemoćan, Sevilja uvedljiva

Objavljeno: 29.09.18 u 21:14

Eibar je na svom terenu dočekao veoma raspoloženu ekipu Sevilje.

Preživela je ekipa Eibara u prvom delu, ali u drugom nije bilo načina da se odbrane.

Nisu igrači Sevilje uspeli u prvom poluvremenu da slome bedem domaće ekipe i savladaju Marka Dmitrovića. Ipak to se dogodilo već na startu drugog poluvremena, jer je Silva mrežu pogodio u 47. minutu igre. Na 2:0 sa bele tačke povisio je Enver Banega.

Sudija Fernandez produžio je meč skoro deset minuta, a upravo u tom periodu dogodilo se dosta toga zanimljivog. Prvo je Banega postigao u četvrtom minutu nadoknade gol na asistenciju Muriela, a počasni gol za domaću ekipu u devetom minutu dodatnog vremena delo je Žordana.