0

PRIMERA: Barsa opet prosula bodove

Objavljeno: 29.09.18 u 18:17

Kriza Barselone se nastavila, Katalonci drugi put nisu uspeli da slave na svom terenu zaredom.

Prvo remi sa Đironom, pa poraz od Leganjesa i sada remi sa Atletik Bilbaom na svom terenu. Na kraju 1:1, a četa Ernesta Valverdea se izvukla tek u 84. minutu.

Barselona je utakmicu počela bez Mesija, ali je Argentinac morao u igru uskled lošeg rezultata. Katalonci su prvi zapretili preko Suareza, ali je lopta otišla u gol aut. Samo pet minuta kasnije uzvratili su Baskijci, ali je šut Vilijamsa završio pored gola.

Bilbao je poveo u 41. minutu, Susaeta je centrirao, a De Markos je sam iz peterca savldao golmana Katalonaca. Od tada je krenula ‘viktorija’ pred golom gostiju. Šanse su promašivali Kutinjo i Mesi. Ipak, u 84. minutu Argentinac je dodao loptu do El Hadadija, a ovaj spasao Barselonu 1:1.