0

PREMIJER LIGA: Da li je Vest Hem ‘potpisao’ otkaz Murinju? (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.18 u 15:30

U premijernom meču 7. kola Premijer lige Vest Hem je sa 3:1 (2:0) pobedio Mančeter junajted i Žozea Murinja možda ostavio bez posla.

‘Crveni đavoli’ tri utakmice zaredom ne znaju za trijumf. Posle remija sa Vulvsom na Old Trefordu u Premijer ligi i poraza od drugoligaša Derbi kauntija u kupu, četa Žozea Murinja poražena je na ‘Olimpijskom’ stadionu u Londonu od Vest Hema 3:1 (2:0).

Već posle prvog ozbiljnog napada poveli su ‘čekićari’. Zabaleta je ubacio loptu u 5. minutu, a Anderson je petom matirao De Heu 1:0. Mančester je do izjednačenja mogao u 23. minutu, ali je Lukaku promašio iz dobre pozicije. Dva minuta pre kraja prvog poluvremena Vest Hem je poveo sa 2:0. Jarmolenko je pokušao da šutira sa 16 metara, Lindelof je blokirao taj udarac, ali je lopta uz dosta sreće po domaće navijače završila u mreži – 2:0.

‘Crveni đavoli’ su pokušali da se vrate u utakmicu, ali je jedinu šansu za to imao Felaini, pre nego što će Rašford u 71 .minutu smanjiti na 2:1. Tačku na ovaj meč, a možda i sudbinu Murinja, kome preti otkaz, stavio je Arnautović u 74. minutu na sjajnu asitenciju Noblea.