0
U pripremi

LUDA ZAVRŠNICA DERBIJA ITALIJE, ZABLISTALA BIVŠA ZVEZDINA NADA: Pogotkom u 93. minutu doneo trijumf Juventusu (VIDEO)

Objavljeno: 29.09.18 u 11:21

Susret između mladih timova Juventusa i Milana u Primaveri 1 okončan je rezultatom 4:3 u korist „stare dame“, a junak je bio bivši napadač Crvene zvezde i Čukaričkog, Luka Marković.

U okviru trećeg kola lige mladih timova Juventus je dočekao Milan, koji je i poveo u 11. minutu preko Tsađua.

Uzvratio je Juventus preko Kaviglje u 27, potom je „stara dama“ stigla i do 3:1 preko Petrelija i Portanove, ali je Milan u 79. preko Heidre smanjio, a zatim golom Tsjađua u prvom minutu nadoknade i poravnao.

Ipak, dva minuta kasnije Marković se izborio za jednu loptu u kaznenom prostoru rivala i pogodio mrežu za 4:3.