KADA KOLAROV ‘RASPALI’: Prvenac Srbina u novoj sezoni, sa šest metara – od prečke! (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.18 u 23:00

Vučica je posao završila već u prvom poluvremenu utakmice sa Frozinoneom.

Taj meč je Romi pripao rezultatom 4:0.

Već iz prvog napada, u 2. minutu je preko Undera Roma došla do prednosti. Igrao se 28. minut kada je Davide Santon odlično uposlio Havijera Pastorea, a on duplirao vođstvo svog tima. Činilo se da će gol El Šaravija u 35. minutu biti i konačan ishod meča, ali je Aleksandar Kolarov pogodio u 87. minutu za 4:0.

Napoli je pobedio i u drugoj utakmici nakon duela sa Crvenom zvezdom na startu Lige šampiona. Kao i protiv Torina, Napolitanci su došli do ranog vođstva, takođe preko Lorenca Insinjea u 4. minutu. Pobedu je ubedljivom učinio Arkadijuš Milik sa još dva pogotka, jedan na početku drugog poluvremena kada ga je proigrao Insinje, a drugi u 85. minutu.

Malo vremena je trebalo i Juventusu da odradi posao na svom stadionu protiv Bolonje. Paulo Dibala je u 11. minutu doneo vođstvo Staroj dami, a Blez Matuidi je na asistenciju Kristijana Ronalda pet minuta kasnije duplirao prednost i ispostavilo se postavio konačan ishod.