0

SLS: Goleada u Gornjoj Varoši, Napredak preslišao Vranjance (FOTO)

Objavljeno: 22.09.18 u 17:58

Odigrane su još dve utakmice devetog kola Superlige Srbije u kojima je bilo više golova od uobičajenog proseka u Superligi.

Juče smo gledali meč između Čukaričkog i Spartaka i četiri gola, a isto toliko ih je bilo i danas u Gornjoj Varoši između Zemuna i Bačke, samo što ovog puta nije bilo pobednika.

Prvi su se radovali domać golu Lukića u 14. minutu, a Bačka je odgovorila tek u drugom poluvremenu. I to dvostruko u razmaku od pet minuta.

Najpre je Grabez u 63. minutu poravnao na 1:1, a onda je Mladenović posle pet minuta doneo preokret i veliku radost gostima.

Ipak, ubrzo je Luković izjednačio na 2:2 i tako postavio konačnih 2:2, što je rezultat kojim će ipak zadovoljniji biti gosti.

U drugom meču u istom terminu nije bilo toliko neizvesnosti. Naprotiv, Napredak je ‘pod Bagdalom’ razbio Dinamo iz Vranja – tri gola za tri boda.

Najpre je Eskić u 18. minutu doneo ‘čarapanima’ vođstvo, Ndijae ga duplirao u 25. a Aleksa Vukanović je u 64. minutu postavio konačnih 3:0.