1

SUPERLIGA SRBIJE: Mali gradski derbi pripao Čukaričkom (FOTO)

Objavljeno: 16.09.18 u 21:15

U poslednjem meču 8. kola Superlige Srbije Čukarički je kao gost savladao Voždovac 3:1 (0:1) i sada se nalazi na četvrtom mestu.

Bila je ovo veoma efikasna utakmica u kojoj je ‘brđanima’ bilo potrebno buđenje u drugom poluvremenu kako bi pobedili ‘zmajeve’.

Domaćin je poveo u 39. minutu, a strelac iz penala bio je Luković. Čukarički je do izjednačenja stigao u 59. minutu, a strelac gola bio je mladi reprezentativac Srbije Miroslav Bogosavac.

Preokret ‘brđanima’ doneo je štoper Kopitović u 73. minutu. Konačnih 3:1 za Čukarički postavio je Docić iz penala u 82. minutu.