0

SERIJA A: Milan napadao, ali ga je Iguain spasao poraza na Sardiniji

Objavljeno: 16.09.18 u 22:30

Četvrto kolo Serije A zatvoreno je remijem Kaljarija i Milana na Sardiniji rezultatom 1:1 (1:0).

Kaljari i Milan imaju dugu istoriju duela u kojima je rezultat bio 1:1, a tako je bilo i ove večeri. Iako je početak najavljivao goleadu, budući da je domaćin već u četvrtom minutu stigao do vođstva.

Strelac je bio Žoao Pedro za veliku radost navijača na Sardiniji. Natrčao je na odbitak posle stative i sa oko 16 metara savladao Đanluiđija Donarumu.

Međutim, Milan je u nastavku meča vukao sve konce na terenu. Posed lopte, šutevi ka protivničkom golu, potpuna inicijativa – sve to donelo je samo jedan gol timu iz ‘grada mode’.

Uspeo je to Gonzalo Iguain u 56. minutu meča i to posle velike greške odbrane Kaljarija. Argentinac je dobio veliki poklon, obišao je golmana i postavio konačnih 1:1.