PRVA LIGA SRBIJE: Javor, Sinđelić i Zlatibor ‘kopirali’ jedni druge, Trajalu bio dovoljan minimalac

Objavljeno: 16.09.18 u 18:44

U toku današnjeg dana odigrana su još četiri meča sedmog kola Prve lige Srbije.

Tri od četiri meče završena su identičnim rezultatom, a jedan remijem.

Ekipa Javora dočekala je Slobodu iz Užica na svom terenu. Domaćini su slavili rezultatom 2:0, a golove su postigli Marković i Petković sredinom drugog dela meča. Beogradski Sinđelić identičnim rezultatom savladao je Radnički iz Kragujevca, a golove su postigli Janjić u 5. minutu i Đurić u 76. minutu igre.

Jedina pobeda gostujuće ekipe viđena je na Žarkovu gde je gostujući Trajal slavio minimalnim rezultatom. Pobedonosni gol postigao je Đurković nekoliko minuta pre kraja utakmice. U poslednjem meču Zlatibor je savladao ekipu Borca, a dvostruki strelac bio je Ćirović u 27. i 73. minutu igre.