0

PRIMERA: Viljreal bolji od Leganesa

Objavljeno: 16.09.18 u 14:35

U meču 4. kola Primere, Viljareal je bio bolji od Leganesa na gostujućem terenu rezultatom 1:0.

Posle relativno nezanimljivih prvih 45 minuta, drugo poluvreme otvorio je penal za Leganes, koji Kariljo u 49. minutu nije pretvorio u gol.

Usledio je period nešto bolje igre, a u 60. minutu na teren je ušao Karlos Baka. Nekadašnji fudbaler Milana pet minuta kasnije pogodio je mrežu domaćina, koji je potom pao, a kako se ni Viljareal nije preterano trudio da dođe do drugog gola, meč je okončan minimalnim rezultatom u korist gostiju, koji su ovom pobedom pobegli sa začelja tabele.