0

LIGA NACIJA: Špancima bodovi u Engleskoj, Luksemburg preslišao Moldaviju

Objavljeno: 08.09.18 u 22:57

Današnji program Lige nacija zatvorile su utakmice Engleska – Španija, Estonija – Grčka i Luksemburg – Moldavija.

U četvrtoj grupi „A“ lige Englezi su na svom terenu dočekali Špance i poveli golom Rašforda u 11. minutu, ali su odmah potom uzvratili igrači Luisa Enrikea i poravnali na 1:1 preko Suala, da bi 19. minuta kasnije, u 32. minutu meča Rodrigo sjajno izbegao ofsajd zamku i pogodio nakon centaršuta Alkantare za 2:1, što je ostao rezultat do kraja meča.

Englezi su u sedmom minutu sudijske nadoknade stigli do drugog gola, ali je on poništen zbog navodnog faula Velbeka nad De Heom.

U meču druge grupe „C“ divizije Lige nacija, Grci su sa 1:0 odneli pobedu nad Estonijom, i to golom Fortunisa u 14. minutu susreta, dok je udakmica druge grupe „D“ Lige nacija u Luksemburgu okončana sa ubedljivih 4:0 u korist domaćeg tima protiv Moldavije.