0

PLS: Bez golova u Žarkovu, Bačka Topola srećno do boda

Objavljeno: 03.09.18 u 20:52

U pretposlednjoj utakmici pete runde Prve lige Srbije Žarkovo i Bačka Topola su remizirali bez golova.

Bio je to prvi meč 5. kola koji je završen bez golova, a moglo je da bude i drugačije. Veće šanse imala je domaća ekipa, pogotovo krajem prvog poluvremena kada je Milenković za malo promašio iz slobodnog udarca .

U drugom poluvremenu gosti su imali jedini pravi ‘zicer’ za pobedu, ali je golman Pavlović odbranio udarac Silađija u situaciji ‘jedan na jedan’.

Na kraju možda i najpravednijih 0:0, kojim je Žarkovo ostalo na 11. poziciji sa pet bodova, a Bačka Topola na sedmom mestu sa ukupno šest osvojenih bodova.