0

LIVERPUL NASTAVIO NIZ POBEDA: Alison primio prvi gol u sezoni, i to u stilu Karijusa – nakon velike gluposti (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.18 u 15:21

Liverpul je danas upisao i četvrti trijumf iz isto toliko utakmica u Premijer ligi ove sezone.

Izabranici Jirgena Klopa su bili bolji od Lestera i slavilia sa 2:1 na gostovanju.

Sadio Mane je bio strelac prvog gola u 10. minutu meča, proigrao ga je Robertson, a Senegalac je dao dobar prvi korak kojim je izbacio čuvara i izbio pred Šmajhela sa kojim nije imao problema.

Do 2:0 je Liverpul stigao u poslednjem minutu prvog poluvremena. Džejms Milner je izveo korner iz desnog ugla, a najbolje se u keznenom prostoru Lisica snašao Roberto Firmino koji je ostao bez čuvara.

Utakmicu je ponovo zanimljivom učinio Gezal. Veliku grešku je napravio Alison Beker kada je pokušao da preševa Keleči Ihenaća. Nigerijac mu je oduzeo loptu, poslao je na peterac gde se ona od Medisona odbila do Gezala koji je pogodio mrežu Liverpula.

ENGLESKA 1 – 4. KOLO

Lester – Liverpul 1:2 (0:2)