0

SUPERLIGA KINE: R&F nastavlja sa očajnim partijama, Renhe bolji od Šenhue

Objavljeno: 26.08.18 u 15:57

Odigrana su poslednja dva meča kineske Superlige, a pobede su zabeležili Đangsu Suning i Peking Renhe.

Đangsu Suning, u čijem sastavu nije bilo Ričmonda Boaćija, sa 2:0 je stigao do trijumfa nad Gvangžu R&F. Strelci su bili Eder u 73. sa penala i Aleks Tešeira u četvrtom minutu sudijske nadoknade.

Tim Dragana Stojkovića tako je na poslednjih šest mečeva zabeležio peti poraz, pa je veliko pitanje koliko će još dugo srpski stručnjak ostati na klupi tima iz Gvangžua.

Drugi meč dana tim iz Pekinga rešio je za nešto više od pola sata, pošto su golovima Diopa u 11. i 27, te Masike u 39. minutu stigli do 3:0, pa je domaći sastav u drugom delu uspeo da dođe samo do počasnog pogotka.