0

SUPERLIGA KINE: Drama u Čangčunu i na kraju podela bodova

Objavljeno: 26.08.18 u 14:15

U prvoj utakmici dana u Superligi Kine Čangčun Jatai i Hebei su podelili bodove rezultatom 2:2 (0:1).

I priredili su nam sjajnu utakmicu sa četiri gola, po dva na obe strane. Goleadu je otvorio napadač gostiju Ezekjel Laveci koji je u osmom minutu zatresao mrežu na asistenciju Žanga.

Na drugi gol na meču se čekalo čak do 71. minuta, kada je Mierzejevski izjednačio na 1:1, ali je El Kabi ponovo doneo prednost Hebeiju u 83. minutu.

Činilo se da se Čangčun Jatai neće ponovo vratiti, ali nije gotovo sve dok u timu imate napadača kakav je Igalo, koji je u 89. minutu na asistenciju Mierzejevskog, postavio konačnih 2:2.