0

SLS: Prazne puške Voždovca i Spartaka, Dinamo osvojio prve bodove!

Objavljeno: 26.08.18 u 22:02

Odigrana su dva poslednja susreta šeste runde domaćeg šampionata.

Voždovac i Spartak su podelili bodove bez golova, a Dinamo je porazio Zemun sa 1:0.

Jedini strelac u pobedi Vranjanaca, prvoj u ovoj sezoni, bio je Željko Dimitrov koji je na startu drugog poluvremena matirao Miloševića. Obe ekipe su od 82. minuta ove utakmice imale po igrača manje kada je sudija Nikolić isključio Đurića i Lukovića, a Đurišiću pokazao žuti karton.

Na krovu tržnog centra nismo videli nijedan pogodak. Uglavnom uravnotežena igra bez puno pravih prilika i posla za golmane na obe strane. Ilić i Perić su morali samo po jednom da reaguju ali ni tada nije bilo previše opasno.