0

PREMIJER LIGA: Votford bolji od Palasa

Objavljeno: 26.08.18 u 16:41

Fudbaleri Votforda sa 2:1 savladali su Kristal Palas u meču 3. kola Premijer lige.

Početak duela protekao je u odličnoj igri Palasa i bravurama na golu Votforda čuvara mreže Bena Fostera, koji je sjajno zaustavio prvo pokušaje Benekea, a potom i Mek Artura, a neprecizan je bio i Zaha.

Uspeli su igrači Votforda da opreuzmu inicijativu, ali nije bilo gola do kraja prvog dela. No, jeste u drugom, pošto je Kapu sjajno istrčao kontru, uposlio Pereiru, koji je odličnim udarcem pogodio mrežu uz samu stativu Palasa.

Benteke je probao iz okreta 20 minuta pre kraja, ali nije bilo izjednačenja. Sa druge strane, jeste duplirano vođstvo, pošto je Holebas lepom dijagonalom povećao na 2:0.

Do kraja meča, Palas je uspeo preko Zahe da smanji na 2:1, ali ne i da dođe do remija jer je Džoel Vard propustio priliku posle kornera u 95. minutu.

Šansu da se iskupe igrači Palasa će naredne nedelje imati protiv lošeg Sautemptona, dok Votford očekuje duel sa Totenhemom.