0

PREMIJER LIGA: Etkinsonova greška karijere, nakon Maradone – nova ‘božja ruka’ stiže nam iz Engleske! (VIDEO)

Objavljeno: 25.08.18 u 15:22

Na otvaranju treće runde Premijer lige, Vulverhempton i Mančester Siti su remizirali sa 1:1.

Domaćinu je prednost doneo Boli u 57. minutu, a Laport je postavio konačan ishod u 69.

Na krajnje neregularan način su Vulvsi stigli do pogotka. Centrirao je Mutinjo sa leve strane, lopta je bila previsoka za Doertija, ali ju je u mrežu poslao Vili Boli koji se nalazio iza. Međutim, Martin Etkinson i njegov pomoćnik nisu videli da je Boli rukom loptu poslao u mrežu:

U 69. minutu je odbrana Vulverhemptona poklekla i dopustila jedan ‘jeftin gol’. Slobodan udarac je izveo Ilkaj Gundogan sa desne strane, a neometani Leport natrčao na loptu i glavom je poslao u mrežu.

Izvanrednu priliku propustio je Serhio Aguero u nadoknadi utakmice iz slobodnog udarca nakon što je fauliran od strane defanzivaca domaćina. Lopta je otišla pravo u prečku, a nekoliko sekundi kasnije je Etkinson označio kraj susreta.