0

PRVA LIGA SRBIJE: Bežanija ubedljiva, remi Novog Pazara i Borca

Objavljeno: 24.08.18 u 20:59

Prva utakmica trećeg kola drugog po rangu takmičenja u našoj zemlji prikazala je sve čari ove igre.

Na meču između Bežanije i Slobode viđeno je čak pet golova.

Sav ‘plen’ ovog puta ostaje u Beogradu, a domaća ekipa povela je već u 17. minutu igre preko Radovanovića sa bele tačke. Osam minuta kasnije isti igrač je bio strelac, što je bilo dovoljno za 2:0 na poluvremenu. U drugom delu u listu strlaca se upisuje prvo Simić u 49., pa potom i Desančić u 63. minutu što je bilo dovoljno za potpuni slom gostiju koji do počasnog gola dolaze u 77. minutu preko Gavrića, pa je krajnji rezultat utakmice 4:1 u korist domaćina.

(VIDEO:YouTube/Prvaliga Srbija)

Drugi meč današnjeg programa odigran je bez pobednika. Novi Pazar dočekao je Borac iz Čačka, čini se da su domaćini i u ovoj utakmici bili bliži osvajanju sva tri boda, ali je ekipa iz Čačka uspela da dođe do boda na ovom gostovanju.