0

ZVEZDIN RIVAL UBEDLJIV: Napadač Salzburga se prvo obrukao, a onda sa dva gola rešio meč (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.18 u 19:03

Poslednji protivnik Crvene zvezde pred dugo željeni ulazak u Ligu šampiona bez većih problema ostvario je trijumf u austrijskom prvenstvu pred dolazak u Beograd.

Salzburg je jedini tim u austrijskoj Bundesligi sa maksimalnim učinkom od četiri trijumfa u isto toliko odigranih utakmica.

Danas su sa 2:0 savladali Hartberg, a oba gola postignuta su u drugom poluvremenu i, što je interesantno, oba puta isti je bio strelac, kao i asistent.

U 49. i 59. minutu strelac je bio Smail Prevljak za narednog Zvezdinog rivala, a strelac mu u oba navrata bio 19-godišnji vezista Han Volf.

Prevljak je mogao da postigne i het-trik, da je u poslednjim minutima iskoristio stopostotnu šansu i pogodio praznu mrežu gostiju.

(Izvor: youtube / LARSSON1921)