0

SUPERLIGA SRBIJE: Sigurne pobede Voždovca i Vojvodine, preokret u Lučanima

Objavljeno: 18.08.18 u 22:06

Završeni su svi mečevi današnjeg programa 5. kola Superlige Srbije.

Identičnim rezultatom od 2:0 su slavili Vojvodina i Voždovac protiv Bačke, odnosno Dinama, dok je Mladost pobedila Zemun rezultatom 2:1.

Bez puno problema je u svega četiri minuta ekipa Voždovca završila posao protiv Dinama iz Vranja koji je nastavio niz poraza. Pavlović je u 69. minutu pogodio za 1:0, da bi se ubrzo u listu strelaca upisao i Stuparević.

Nešto slično mogli smo da vidimo i na ‘Karađorđu’, Vojvodina je povela golom Đurića u 70. minutu, a sve je bilo gotovo ravno deset minuta kasnije posle pogotka Okeuhijea.

Najuzbudljivije je bilo u Lučanima. Zemun je poveo u 27. minutu golom Stojkovića, da bi u drugom poluvremenu usledio preokret. Odita je pogodio za 1:1 a u 70. minutu je Radivojević doneo tri boda Mladosti.