1

GRMI NA ‘VEMBLIJU’ – ‘MITRO IS ON FIRE’: Mitrović utišao Totenhem, piše istoriju Fulama! (VIDEO)

Objavljeno: 18.08.18 u 17:21

Istorijski prvi gol u Premijer ligi posle četiri godine pauze za Fulam, delo je srpskog reprezentativca Aleksandra Mitrovića.

Nakon prvog poluvremena na ‘Vembliju’, Totenhem je vodio sa 1:0 golom Lukasa Moure, a onda je u drugom delu Slaviša Jokanović naredio ofanzivu i to je rezultovalo posedom lopte od 72 posto za Fulam, a zatim i izjednačujućim golom u režiji Aleksandra Mitrovića.

Srbin je najpre pogodio stativu u 51. minutu, a onda u 55. ostao kratak posle centaršuta sa leve strane, ali je dobio povratnu loptu od Rajana Sesenjona i odlično, sa zemlje, pogodio glavom mrežu Uga Lorisa.

Naravno, odmah su krenula skandiranja ‘Mitro, Mitro’, sa tribine gde se nalaze Fulamovi navijači.