0

DEŽA-VI IZ BEOGRADA: Samo obrnute uloge – Spartak poveo, Zvezda izjednačila za minut! (VIDEO)

Objavljeno: 14.08.18 u 20:40

U Trnavi su u razmaku od samo jednog minuta viđena dva gola, kao što je to slučaj bio u prvoj utakmici.

Međutim sada je Spartak poveo preko Bakoša, da bi Ben doneo Zvezdi izjednačenje.

Već u 6. minutu je domaći tim slomio otpor Crvene zvezde. Tekla je akcija Spartaka, lopta je stigla u kazneni prostor do Kadleca koji je gotovo u padu iz okreta oštro centrirao, a na pravom mestu se našao Bakoš koji je skrenuo pravac lopte ka golu Milana Borjana koji nije mogao bolje da odreaguje.

Međutim, vođstvo Spartak Trnave je kratko trajalo. Čak je i zvanični spiker još uvek animirao navijače sa imenom strelca Bakoša, dok je na drugoj strani Nikola Stojiljković sjajno centriaro a glavom u mrežu loptu poslao El Fardu Ben za 1:1 u 6. minutu utakmice.

(Izvor: YouTube/ExYu Sport)