0

SUPERLIGA KINE: Šok za Patoa i drugare, asistencija Pejčinovića za bod Čangčuna (VIDEO)

Objavljeno: 04.08.18 u 15:55

U 16. kolu Superlige Kine dva od tri meča završena su nerešenim ishodom 1:1, jedinu pobedu zabeležio je Henan.

Čangčun Jatai je na svom terenu dočekao je Šangaj Šenhuu i remizirao je 1:1. Gosti su poveli golom Ćao Jundinga u 31. minutu, da bi Igalo doneo bod svom timu u 71. minutu. Zanimljivo je to da je Nigerijcu asistirao srpski fudbaler Nemanja Pejčinović.

Novoligaš Peking Rene dočekao je Čongking Lifan u meču u kome su viđena dva gola, oba u periodu od 78. do 82. minuta. Domaćin je poveo golom Diopa, da bi Seba doneo bod gostima.

Najveće iznenađenje napravio je Henan koji je kao gost sa 2:1 bio bolji od Tijanđin Kvanžana. Gosti su poveli u 29. minutu posle kornera Iva i dobrog udarca glavom Vaz Tea. Domaćin je u 43. minutu ostao bez isključenog Daluna, a Henan je do 2:0 stigao u 51. minutu novim pogotkom Vaz Tea. Pato je dva minuta kasnije smanjio na 2:1, imao je Tijanđin još nekoliko neverovatnih šansi, ali je ostalo 2:1 za Henan.