0

SUPERLIGA KINE: Pejčinović komandovao odbranom Čangčuna i asistirao Igalu za bod

Objavljeno: 04.08.18 u 14:32

U prvom meču dana 16. kola Superlige Kine Čangčun i Šangaj Šenhua su remizirali sa 1:1.

Starter za domaće bio je srpski internacionalac Nemanja Pejčinović.

Po jedan gol viđen je u oba poluvremena. Gosti su stigli do vođstva u 31. minutu kada je veliki deo posla odradio Oskar Romero, Paragvajac je uposlio Jundinga koji je uspeo da matira golmana ekipe iz Čangčuna, Jia.

Do izjednačenja je Čangčun Jatai došao u 71. minutu, a velike zasluge idu srpskom internacionalncu Nemanji Pejčinoviću koji je proigrao Odiona Igala za konačnih 1:1.

Poslednjih osam minuta regularnog toka je Čangčun imao igrača više pošto je Sun završio utakmicu pre vremena zbog dva žuta kartona u razmaku od dva minuta.