NOVI ‘DŽAKA’: Još jedna provokacija ‘orlom’, ovog puta stiže iz prijateljske zemlje

Objavljeno: 28.07.18 u 22:21

Nova provokacija, sada već čuvenim ‘orlom’ stiže nam iz okruženja.

Fudbaler Astre ugledao se na kolegu iz Švajcarske reprezentacije.

Duel između Poli Jašija i Astre Đurđu u prvenstvu Rumunije završen je bez pobednika, rezultatom 1:1. Oba pogotka viđena su u drugom delu meča, prvi do gola dolaze domaći u 60. minutu golom Kozmina Frasineskuam a izjednačenje Astri sa bele tačke u 81. minutu doneo je Azdren Ljuljaku.

Ovaj penal ne bi bio ni po čemu drugačiji od mnogih drugih, da se izvođač istog ponašao malo prikladnije. Naime Ljuljaku je kao i Šaćiri i Džaka rukama pokazivao orla, što je jasna aluzija i provokacija koja se sve češće viđa.