0

KVALIFIKACIJE ZA LŠ: Iznenađenje – Zvezdi od večeras Legija sve dalje, pogodio i Prijović (VIDEO)

Objavljeno: 24.07.18 u 23:53

Za razliku od Crvene zvezde, tim iz Varšave nije uspeo da opravda ulogu favorita na svom stadionu.

Iako su se već videli u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona prvak Poljske i Srbije, velike su šanse da se to neće destiti.

U Varšavi je iznenađenje priredio Spartak iz Trnave koji je na gostovanju slavio sa 2:0. Erik Grandel je u početnoj fazi meča doneo prednost gostima, da bi konačan ishod postavio Jan Vlasko i to u trećem minutu nadoknade utakmice.

Dinamo Zagreb se praktično već plasirao u narednu rundu, najubedljiviji su danas bili ‘modri’ koji su sa 5:0 porazili Hapoel Ber Ševu. U prvom poluvremenu su pogodili Hajrović i Orsić, potom je u 51. i 62. minutu golove postigao Ademi, a Hodžić je krunisao odličnu partiju na ‘Maksimiru’.

Strelac ove večeri je bio i Aleksandar Prijović, ispostavilo se, veoma bitnog gola za PAOK. Preko Kanasa su Grci poveli protiv Bazela, a srpski reprezentativac je na asistenciju Limniosa duplirao prednost na deset minuta do kraja. Međutim, iz sledećeg napada je švajcarski tim preko Ajetija smanjio tako da bi gol Prijovića mogao da bude ključan za prolazak nakon revanša u Švajcarskoj.

(Izvor: YouTube/Masic 99)