0
Odbojka

ODBOJKAŠKA LIGA NACIJA: Kraj za Srbiju, Amerikanke lako do ubedljive pobede

Objavljeno: 29.06.18 u 11:30

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je u drugom meču B grupe završnog turnira Lige nacija od selekcije SAD rezultatom 3:0.

Srbija je prvi set mogla da reši u svoju korist, imale su naše odbojkašice nekoliko prilika da se odlepe, ali je na kraju on na razliku pripao Amerikankama, 29:27.

U drugom setu Srbija kao da je pala, nije bilo žara u igri pa je tim SAD konstantno vodio i stigao do 2:0 nakon 25:22, da bi u poslednjem setu već na početku bilo jasno da je samo pitanje razlike kojom će on biti okončan u korist Amerikanki, 25:19.

Naš tim je turnir završio kao poslednji u grupi, nakon poraza od Turske 3:2 i današnjeg od SAD, a za medalje će se boriti Turska, SAD, Brazil i Kina.