0

LIGA EVROPE: Radnički iz Niša korak bliži Malti

Objavljeno: 26.06.18 u 22:15

Odigran je prvi meč preliminarnih kvalfikacija za Ligu Evrope, a možemo slobodno reći ko je prvi protivnik našeg predstavnika Radničkog iz Niša.

‘Real sa Nišave’ čeka rivala u prvom kolu kvalfikacija za Ligu Evrope. Reč je o boljem iz duela Santa Hulije iz Androe i Gzire sa Malte. Posle meča odigranog na Pirinejima, ‘ostrvljani’ su bliži dolasku u Niš. Gzira je sa 2:0 savladala Santa Huliju.

Maltežani su poveli golom Samba iz penala u 19. minutu. U poslednjim trenucima prvog dela igre Santa Hulija je mogla do izjednačenja, ali je Mendez promašio šut sa ‘bele tačke’. Kazna je usledila u 87. minutu kada je Žoržinjo postigao konačnih 2:0. Revanš je za devet dana na Malti.

Pobednik dvoboja, verovatno Gzira, u narednom kolu igraće protiv Radničkog iz Niša.