0

Real Madrid fans cheer before the start of their World Football Challenge friendly soccer match against Philadelphia Union in Philadelphia, Pennsylvania, July 23, 2011. REUTERS/Tim Shaffer/Files

PRIMERA: Real bez milosti, šest golova u mreži Selte

Objavljeno: 12.05.18 u 23:17

Madriđani su u potpunosti nadigrali goste iz Viga.

Sa 6:0 je na ‘Santijago Bernabeu’ Real Madrid savladao Seltu.

Već od 13. minuta je domaćin imao prednost kada je Modrić sjajno uposlio Bejla. Velšanin je potom postigao još jedan gol, da bi se Isko, koji je asistirao Bejlu za drugi pogodak, upisao u listu strelaca u 32. minutu.

Nije prestao pritisak Reala ni u nastavku. Hakimi je u 52. minutu povisio na 4:0, dok je nakon autogola Gomeza u 74. minutu bilo izvesno da Selta neće izbeći ubedljiv poraz. To je potvrdio Toni Kros na devet minuta do kraja.

ŠPANIJA 1 – 37. KOLO

Real Sosijedad – Leganes 3:2 (2:1)