Evropske lige Fudbal
12:07 01.05.2018.

RADNO U TORINU: Juve osigurao potpis nekadašnjeg fudbalera velikog rivala

Nakon što je obelodanjeno da je posao oko dovođenja Emrea Džana u Torino završen, ubrzo je stigla potvrda novog transfera Juventusa.

Naime, „stara dama“ je završila posao oko angažovanja reprezentativca Italije Matea Darmijana, koji pokriva pozicije levog i desnog beka.

Darmijan će posle finala FA kupam, koje 19. maja njegov Mančester Junajted igra protiv Čelsija, napustiti „crvene đavole“ i otputovati u Torino gde će potpisati ugovor sa Juveom.

Zanimljivo da je Darmijan u Junajted prešao iz redova Juventusovog gradskog rivala, Torina, u kome je istekao status reprezentativca.

Italijanski internacionalac je na „Old Trafordu“ prove tri godine, a ove sezone nije dobijao previše šansi u timu Žozea Murinja, koji ga je svega šest puta uvrstio u sastav.

0
0

Ostavi komentar

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Pre nego što objavite komentare, posetite i upoznajte se sa uslovima korišćenja usluge.

Koliko večiti mogu u Evroligi?!

Pogledaj rezultate

Loading ... Loading ...