0

EP U RVANJU: Nemešu srebro u Rusiji

Objavljeno: 01.05.18 u 19:07

Srpski rvač Viktor Nemeš osvojio je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Rusiji, poraz u finalu protiv domaćina.

Bolji od našeg rvača bio je olimpijski šampion Roman Vlasov koji je slavio rezultatom 5:1. Nemeš je da putu do finala savladao Hrvata Dominika Etlingera 4:0, Belorusa Kazbeka Kiloua 7:0, u četvrtfinalu je bio bolji od Mađara Tamaša Lerinca 5:1, a u polufinalu od Šveđanina Bjuberga Kesidasa 2:0.

Nemeš, koji je prošle godine u Parizu postao svetski prvak, sjajno je otvorio meč, poveo 1:0, ali je dvostruki uzastopni olimpijski šampion pred svojim navijačima u Kaspijsku preokrenuo i osvojio zlato.