0

BUNDESLIGA: Het-trik Andreja Kramarića u preokretu i novoj pobedi Hofenhajma

Objavljeno: 27.04.18 u 22:21

Fudbaleri Hofenhajma otvorili su 32. kolo Evrolige pobedom nad Hanoverom rezultatom 3:1 (1:1).

Hrvatski internacionalac obeležiće vikend u Nemačkoj, iako je odigrana tek prva utakmica u 32. rundi Bundeslige. Andrej Kramarić postigao je sva tri gola za Hofenhajm u meču protiv Hanovera kome ovaj meč nije donosio nikakav motiv.

Domaćin pak je imao zašta da se bori, u igri je mesto u Ligi šampiona i Kramarić je već u 16. minutu načeo rivala. Međutim, Hanover je odgovorio već u 24. golom Karamana za 1:1.

Odluka je pala u drugom poluvremenu. Hrvatski napadač je nastavio svoju vrhunsku partiju već u 50. minutu golom za vođstvo svog tima, a sjajnu partiju i pobedu Hofenhajma krunisao je het-trikom u 86. minutu kada je postavio konačnih 3:1.