0

PLS: Inđija protiv Novog Pazara nastavila sjajan niz

Objavljeno: 23.04.18 u 21:04

Fudbaleri Inđije slavili su na domaćem rezultato 2:0 u poslednjem meču 23. kola Prve lige Srbije.

Inđijci su na ovaj način nastavili niz odličnih rezultata, ostvarivši i četvrtu pobedu u poslednjih pet kola (uz jedan remi), pa će finiš prvenstva dočekati bez stresova.

Domaćin je do pobedu u ovom susretu praktično osigurao nakon prvih 45 minuta igre, pogocima Bojana Kovačevića u 22. minutu, odnosno Boška Gajića u samom finišu poluvremna.

Stečenu prednost fudbaleri Inđije su sačuvali do samog kraja, a najbolju šansu da Novopazarce vrati u meč propustio je Marko Vučelić, koji je u 53. minutu bio neprecizan sa bele tačke.

Novi Pazar nakon ovog poraza ostao na 30 bodova, što je pet više od Temnića koji je prvi ispod crte, a od naredne utakmice sa klupe će iz predvoditi novi trener Vladica Petrović koji je u petak imenovan za novog trenera ovog kluba.