0

SUPERLIGA SRBIJE: Bačka ispustila važne bodove, Borcu se smeši druga liga

Objavljeno: 22.04.18 u 19:02

Odigrana su poslednja dva meča plej-auta Superlige Srbije, a najzadovoljnija je lučanska Mladost koja je blizu opstanka u ‘eliti’.

Bačka je na svom terenu jurila bodove spasa protiv Mačve, ali ih nije dostigla, delila su je samo četiri minuta. Naime, tim iz Palanke je poveo golom Čekovića u 19. minutu, a Šapčani su do izjednačenja stigli u 89. minutu iz penala. Precizan sa ‘bele tačke’ bio je Milinković.

Borcu su u lokalnom derbiju bili prekopotrebni bodovi protiv Mladosti iz Lučana, ali će ‘zebre sa Morave’ teško ostati u ‘eliti’. Mladost je slavila kao gost sa 2:0 i sada je preuzela lidersku poziciju u plej-autu i blizu je i matematičkog opstanka u ‘eliti’.