0

SUPERLIGA KINE: Suning strašan, podela bodova u Dalijanu

Objavljeno: 22.04.18 u 13:52

Nedeljnim mečevima sedmog kola šampionata Kine nastavljeno je takmičenje u Superligi najmnogoljudnije zemlje sveta.

Đangsu Suning za koji nastupa doskorašnji fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći na „pogon“ domaćih fudbalera odneo je ubedljivu pobedu nad Šangajem – 5:1.

Samo 23 minuta bila su potrebna Suningu da povede sa 2:0, u 29. gosti su smanjili na 2:1, da bi do kraja poluvremena još jednim golom Đangsu stigao do ubedljivog vođstva.

Sa još dva pogotka u drugom delu samo je potvrđena sjajna forma za četvrto mesto na tabeli.

U drugom meču odigranom nešto ranije, Dalijan Žifang i Tijanđin Kvanđan podelili su bodove – 1:1.