0

SERIJA A: Odlična igra Lacija – sjajan Milinković-Savić, Ljajić strelac u porazu Torina (VIDEO)

Objavljeno: 22.04.18 u 17:17

Nebesko plavi hitaju ka Ligi šampiona kojoj su još bliži nakon današnje pobede nad Sampdorijom.

Sergej Milinković-Savić je upisao gol i asistenciju, a njegov tim slavio rezultatom 4:0.

Srbin je prvo doneo prednost svom timu golom glavom nakon centaršuta Radua, da bi prvo poluvreme Lacio završio sa 2:0 pošto se u listu strelaca upisao i De Vraj. Mreže su mirovale do 85. minuta, novi sjajan potes Milinković-Savića koji je imao odličan prodor po desnoj strani nakon čega je uposlio Imobilea za novi gol domaćina. Isti igrač bio je strelac i četvrtog pogotka Rimljana, sa bele tačke.

(Izvor: YouTube/Fantasista)

Atalanta je danas savladala Torino rezultatom 2:1 i stigla do veoma bitnih bodova. Strelac vodećeg gola bio je Frojler, da bi samo tri minuta zatim izjednačenje doneo Adem Ljajić. Srbin je fenomenalno prodirao po sredini, potom odigrao sa Ederom dupli pas i krunisao akciju veoma lepim golom. Međutim, osam minuta posle toga, prednost je ponovo bila na strani Atalante koja je pogotkom Gosensa došla do pobede.

ITALIJA 1 – 34. KOLO

SPAL – Roma 0:3 (0:1)