0

PREMIJER LIGA: Liverpul u finišu ispustio dva gola prednosti na ‘Hotornsu’ (VIDEO)

Objavljeno: 21.04.18 u 16:03

Fudbaleri Vest Bromvič Albiona i Liverpula remizirali su rezultatom 2:2 u prvom meču 35. kola engleskog šampionata.

Prežaljeni domaćin je u samom finišu utakmice uspeo da izbegne poraz protiv polufinaliste Lige šampiona, pošto su u poslednjih desetak minuta uspeli da nadoknade zaostatak od dva gola.

Sve do 79. minuta činilo se da ekipa Jirgena Klopa ima sigurna tri boda u svom džepu, pošto su u tom trenutku zahvaljujući pogocima Danija Ingsa u četvrtom i Mohameda Salaha u 72. minutu imali velikih 2:0.

Ipak u samom finišu usledio je šok za goste, pošto je najpre Džejk Livermor na 11 minuta pre kraja prepolovio njihovu prednost, a zatim je u 88. minutu Solomon Rondon Vest Bromviču doneo bod, koji im ipak neće previše značiti u borbi za opstanak.

Ekipi iz Birmingema ovo je peti bod u poslednja tri meča, ali su do dobre forme ipak stigli prekasno da bi se spasili selidbe u Čampionšip.

VBA – Liverpul 2:2 (0:1)