0

SUPERLIGA KINE: Alan Kadlec ponovo rešeta

Objavljeno: 20.04.18 u 15:39

Brazilski napadač sa dva gola je doneo trijumf Čongkvin Lifanu na gostovanju ekipi Henan Đanije rezultatom 2:0 (1:0).

Brazilci guraju Čongkvin, to je jasno kada se pogleda ofanzivni trio iz veznog reda i napada, ali danas je još jednom zablistao Alan Kadlec.

Bio je strelac u prošlom kolu i remiju protiv Peking Žuana (3:3), zauzeo mesto u idealnoj postavi šestog kola, a u sedmom je nastavio golgetersku seriju.

Najpre je u 22. minutu postigao svoj prvi pogodak, da bi samo sedam minuta kasnije Vaz Te promašio penal za domaćina.

Isto je učinio i baš Kadlec u 49. minutu jer je bio neprecizan sa ‘bele tačke’, ali je svoju grešku ispravio već u 56. za konačnih 2:0, pa neće mnogo žaliti za propuštenom het-trik prilikom.